Sinop’ta eğitim sezonu güvenlik önlemleri

Sinop Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen toplantıya Sinop Valisi Hasan İpek, İl Emniyet Müdür Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Halil Altıntaş, Sinop İl Emniyet müdürü ve okul müdürleri katıldı. Kurum müdürlerinin sunumunun ardından Vali Hasan İpek açıklamalarda bulundu.

Sinop Valisi Hasan İpek yaptığı konuşmada, “Bu yıl ilk defa okullar açılmadan bu kapsamda bir toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Bugünkü hem sunumlardan hem sorulardan gördüğüm kadarıyla Sinop ilimiz mutluluğu hak ettiği gibi Türkiye’nin en mutlu ili olduğunu her şekliyle gösterdi. Ufak tefek problemlerimiz olsa da yine böyle güzel iş birliktelikleriyle böyle güzel çalışmalarla çözülecektir” dedi.

Vali Hasan İpek konuşmasının son bölümünde taşımalı sistem ile ilgili sorunları da Belediye Başkanı Baki Ergül ile yaptıkları görüşme neticesinde çözüme kavuşturduklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Sinop’ta otomobilin üzerine ağaç düştü: 1 ölü, 2 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir