‘Dijitalleşmenin Etkileri En Çok Sağlık, Bankacılık ve Eğitim Sektöründe Görülüyor’

Bu yıl 25. kez düzenlenen Convergence India 30’dan fazla ülkeden 20 bin ziyaretçi ve 500 katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Katılımcılar telekomünikasyon ve bilişim alanının en iyileri olan 130 yöneticiden sektörün durumunu ve geleceğini dinleme şansı elde ettiler. Fuarda, internet teknolojileri, telekomünikasyon ve bilgisayar teknolojileri konusunda ürün, hizmet ve çözümleri tanıtıldı. Bölgenin telekomünikasyon sektörü liderlerinin buluştuğu fuarda, Defne Telekomünikasyon Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu, ”Dijitalleşme ve Mobil Çağda Geleceğin Yaşam Tarzı konulu panele konuşmacı olarak katıldı.

Haliloğlu katılımcılara sağlık, bankacılık ve eğitim sektörü vasıtasıyla dijitalleşmenin insan yaşamındaki olumlu etkileri, gerçek zamanlı veri analizi ve tahmini ile yeni servislerdeki yaratıcı gelişmeler, günlük yaşamda dijitalleşmenin artmasıyla elde edilen faydalar konularında bilgiler verdi.

Bir önceki yazımız olan Miniklere Sağlık Taraması başlıklı makalemizde Ankara-, Belediye Başkanı Ak ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir